Posledná možnosť na preočkovanie Astrou Zenecou

V sobotu 7. augusta vo VKOC Poprad

Koronavírus

Ľudia, ktorí zmeškali svoj plánovaný druhý termín preočkovania vakcínou Astra Zeneca, sa môžu prísť zaočkovať ešte tento víkend do Popradu. Prešovská samospráva pre nich vyčlenila špeciálne čas vo veľkokapacitnom centre.

Očkovanie vo veľkokapacitnom centre v Poprade sa uskutoční v sobotu 7.8. od 14.45 hod. do 16.00 hod.

Prešovský samosprávny kraj (PSK) reaguje na dopyt zo strany verejnosti o preočkovanie vakcínou Astra Zeneca a umožňuje podanie druhej dávky nad plán už tento víkend v Poprade.

Ľudí, ktorí zmeškali svoj druhý termín preočkovania, župa zaočkuje vo svojom veľkokapacitnom očkovacom centre v Poprade v sobotu 7.8. od 14.45 hod. do 16.00 hod. A to aj bez pozývacej SMS. Záujemcovia o druhú dávku sa však majú možnosť zaregistrovať aj na webe samosprávy www.psk-ockovanie.sk, kde si vyberú presný čas, ktorý im vyhovuje.

V čase od 8.00 hod. do 14.30 hod. sa bude v rovnaký deň vo VKOC Poprad očkovať podľa pôvodného harmonogramu vakcínou Pfizer/BioNTech.

V Prešove 6. augusta 2021

Odd. komunikácie a propagácie