Kumrán v DSS Ličartovce

09.12.2010

Spoločný projekt rádia LUMEN a DSS v Ličartovciach

Je čas adventný a v tomto uponáhľanom období sa človek aspoň raz v roku pozastaví a zamyslí sa nad vlastnou existenciou a zvlášť nad nenahraditeľnou prítomnosťou ľudí, ktorí sú tak dôležití v našich životoch. dekoračný obrázok

V tento predvianočný čas sa aj naši prijímatelia sociálnych služieb zapojili do projektu s rádiom LUMEN pod názvom Kumrán.

Projekt má za úlohu zapojiť prijímateľov sociálnych služieb z rôznych sociálnych zariadení do čítania zo Svätého písma a hľadaní odpovedí na rôzne otázky. Naše duchovné spoločenstvo „Cesta“ - pod vedením Zdenky Farbulovej, ktoré funguje v DSS v Ličartovciach už 3 roky, sa rozhodlo zapojiť do tohto projektu.

Dňa 3. 12. 2010 sa naši prijímatelia sociálnych služieb z DSS v Ličartovciach zúčastnili nahrávania, ktoré okrem čítania zo Svätého písma bolo obohatené tiež piesňami, ktoré si vopred pripravili. Hlavnou myšlienkou je, že čas VIANOC spája všetkých ľudí na tejto zemi.

Dúfam, že obdobie predvianočných príprav všetci zvládneme bez vážnejších problémov a zároveň Vám v mene celého kolektívu DSS v Ličartovciach chcem popriať požehnané a pokojné VIANOČNÉ SVIATKY a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2011.

JUDr. Pastrnáková Katarína
riaditeľka DSS v Ličartovciach