Rozprávka na hrade Ľubovňa

Od 12. do 18. júla rozprávka na hrade Ľubovňa

Princezná pre draka

12. – 18. júla 2010

dekoračný obrázokĽubovnianske múzeum po ročnej prestávke opäť organizuje pre návštevníkov Ľubovnianskeho hradu rozprávkový muzikál s názvom „Princezná pre draka“. Autormi divadelného predstavenia sú Peter Karpinský a Eva Kollárová a hradné múry oživia profesionálni a ochotnícki herci. Tento hradný muzikál predstavuje netradičný pohľad na tradičné rozprávky vhodný pre deti i dospelých.

Muzikál sa bude odohrávať v dňoch 12. – 18. júla 2010 na všetkých nádvoriach hradu Ľubovňa. Denne sa uskutoční 5 predstavení.

Stretnete sa s kráľom i kráľovnami, mnohými princeznami, zákernou bosorkou, s nezbednými obyvateľmi lesa, s černokňažníkom a jeho verným pomocníkom čertom, s mágiou, alchýmiou a astrológiou a napokon možno aj s drakom.

A kto napokon zvíťazí? Príďte sa pozrieť na hrad Ľubovňa a určite sa to dozviete.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Viac o podujatí

Publikované: 08.07.2010 / Aktualizované: 08.07.2010 HoreTlačiť