Projektový tím PROMETEUS na podujatí „Prvý e-salón pod Tatrami“

Inovácie a trendy v oblasti mobility

Inovačno-partnerské centrum

Magický dátum 2.2.2020 sa spájal s jedinečným podujatím zameraným na elektromobilitu, obnoviteľné zdroje a ekológiu pod názvom „Prvý e-salón pod Tatrami“. Autosalón ponúkol širokej verejnosti a nadšencom inovácií a trendov v oblasti mobility výstavu plne elektrických, plug-in hybridných a hybridných vozidiel, testovanie elektrických dopravných prostriedkov a talkshow zo zainteresovanými odborníkmi v priestoroch obchodného centra MAX v Poprade.

Prešovský samosprávny kraj reprezentovali Nella Svetozarovová a Jozef Šimko v rámci medzinárodného projektu PROMETEUS (Interreg Europe) zameraného na podporu propagácie elektromobility v regiónoch Európskej Únie.

Publikum informovali o stave doposiaľ realizovaných ako aj plánovaných aktivít v implementačnej fáze projektu vyvstávajúcich z regionálneho akčného plánu v horizonte do roku 2021. Fotoreport z podujatia nájdete v nasledujúcom linku: https://bit.ly/2UJtTIY

Projekt Prometeus je spolufinancovaný Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Programu Interreg Europe.

Viac informácií o projekte

www.interregeurope.eu/prometeus