Program cezhraničnej spolupráce ENI

Fórum na nájdenie si cezhraničného partnera - 26. júl, Košice

Spoločný technický sekretariát programu ENI CBC HUSKROUA 2014-2020 v súčinnosti s expertnou skupinou Teším si vás dovoľuje pozvať na „Fórum na nájdenie cezhraničného partnera“, ktoré sa uskutočni dňa 26. júla 2017 v Košiciach o 10.00 hod.

Miesto konania

Kongresový hotel Roca

Južná trieda 117

040 01 Košice

Cieľom podujatia je umožniť potenciálnym žiadateľom nájsť si vhodného cezhraničného partnera, zabezpečiť priestor na diskusiu o spoločnom projektovom nápade a ďalšie tipy a návody pre prípravu a rozvoj samotného projektu.

Registrácia na podujatie

pozostáva z dvoch krokov:

1. Vyplnenie registračného formuláru dostupného na tomto linku https://huskroua-cbc.eu/events/partner-search-forum
2. Zaslanie projektového nápadu emailom p. Roxane Damian - roxana.damian@huskroua-cbc.eu

Uvedené podujatie bude prebiehať v anglickom jazyku.

Seminár k príprave projektov v Užhorode už 6. júla

Prezentované informácie v rámci seminára sú určené predovšetkým potenciálnym žiadateľom.
Seminár je zameraný na prípravu a podanie projektu v rámci programu cezhraničnej spolupráce ENI Maďarsko-Slovensko-Rumunsko-Ukrajina 2014-2020 a uskutoční sa 6. júla 2017 o 8.30 h SEC (9.30 lokálneho ukrajinského času) v Užhorode.
Z dôvodu obmedzenej kapacity je možná účasť len jednej osoby za organizáciu.
Registračný formulár je možné nájsť na stránke programu (v spodnej časti): https://huskroua-cbc.eu/events/project-preparation-workshops
Komunikačným jazykom programu je angličtina a z uvedeného dôvodu sú všetky materiály a dokumenty podujatia v angličtine a sú dostupné na uvedenom odkaze.
V rámci seminára je zabezpečené tlmočenie do slovenčiny.

Prešov 30. júna 2017
Adam Kamensky, Lenka Karnižová