Výzva na vyjadrenie záujmu – prvé kolo EVS – Spring 1

10.11.2014

Výzva na vyjadrenie záujmu - trojmesačný pobyt v Bruseli pre dobrovoľníkov

Na základe výzvy k registrácii, ktorá je zverejnená na tejto webstránke, ako aj na stránkach partnerských regiónov majú od 11. novembra do 1. decembra 2014 mladí ľudia, ktorí spĺňajú kritériá oprávnenosti možnosť vyjadriť svoj záujem o umiestnenie v rámci EURÓPSKEJ DOBROVOĽNÍCKEJ SLUŽBY:

• umiestnenie pre dobrovoľníkov v rámci EUROPEAN VOLUNTARY SERVICE SPRING 1 – trojmesačný pobyt v Bruseli, ktorý sa bude konať v období od 12. januára do 12. apríla 2015.

Na tomto kole EURÓPSKEJ DOBROVOĽNÍCKEJ SLUŽBY (EDS) sa zúčastnia štyria ľudia z regiónov participujúcich na projekte: Prešovský samosprávny kraj - 1, Lubuské vojvodstvo - 1, Abruzzo - 2. To znamená, že pre uchádzačov z Prešovského kraja je jedno miesto v danom termíne.

Ak chcete vyjadriť svoj záujem o uvedené miesto, prosím:

1. prihláste sa (LOG IN) na webstránke projektu http://ybbregions.eu.org/ (ak nemáte ešte svoj profil, prosím registrujte sa najprv) a aktualizujte (UPDATE) svoj profil v ponuke užívateľ (USER MENU) zaškrtnutím políčka: "INTEREST EVS-SPRING 1"
    2. zašlite svoj štruktúrovaný životopis vo forme Europassu a motivačný list na emailovú adresu: natalia.tarasovova@vucpo.sk V predmete emailu prosím uveďte: yBBregions - INTEREST EVS-SPRING 1

Zároveň pripomíname, že v súlade s kritériami oprávnenosti sa na EDS môžu zúčastniť osoby:

• Vek: 18 - 30 rokov
  • Miesto narodenia: mesto alebo obec v Prešovskom kraji; a/alebo bydlisko: mesto alebo obec v Prešovskom kraji; a/alebo študent vzdelávacej inštitúcie vrátane univerzít v Prešovskom kraji;
  • Nezamestnaný alebo zamestnaný, vrátane tých, ktorí hľadajú svoje prvé zamestnanie

V záujme zabezpečenia maximálnej promptnosti, objektívnosti a transparentnosti budú všetky údaje týkajúce sa hore uvedeného umiestnenia spracované v digitálnej podobe. Vyhlásenia a informácie poskytnuté cez webstránku budú v neskoršej fáze výberu preverené na základe poskytnutia dokumentov osvedčených príslušnými orgánmi.

Zodpovednosťou registrovaných užívateľov je, aby v databáze aktualizovali všetky relevantné informácie týkajúce sa ich profilov, aby boli vhodné pre ďalšie hodnotenie a výber. Región nezodpovedná za stratu a/alebo nepresnosť spôsobenú oprávnenými osobami, ktoré poskytli svoje údaje prostredníctvom tejto platformy.

Akékoľvek ďalšie informácie týkajúce sa tohto konania nájdete vo zverejnenej výzve k registrácii.

Na záver by sme vás radi požiadali, aby ste uviedli vo svojom profile v kolonke Region správny názov = Presov. Základná verzia softweru je anglická a preto tento názov má korešpondovať s anglickou verziou názvu regiónu, ktorý je Presov Region (bez diakritiky). Nakoľko v prípade iného označenia (ako napr. Sabinov, Stará Ľubovňa, Prešovský kraj a pod.) systém neeviduje uchádzačov správne. Týmto predídeme nedorozumeniu, ďakujeme za pochopenie.

Projektový tím "yBBregions"

Publikované: 10.11.2014 / Aktualizované: 19.11.2014 HoreTlačiť