Vitamíny máme radi

14.10.2014

SPŠE v Prešove má rada vitamíny

Stredná priemyselná škola elektrotechnická v Prešove podporuje zdravý životný štýl každý rok akciou Vitamíny máme radi. Táto aktivita, ktorá sa konala 6. októbra, je spojená s bohatou jesennou úrodou.

Úlohou študentov je priniesť čo najviac ovocia a zeleniny, ktoré zaujímavým spôsobom naaranžujú a tým ukážu svoju kreativitu. Mnohí preukázali svoju schopnosť aj ochotu súťažiť, preverili si svoje aranžérske schopnosti a v mnohých prípadoch tým naozaj prekvapili.

Môžeme zhodnotiť, že ani tento rok nesklamali a ich výstava vitamínov bola naozaj zaujímavá. Cieľom akcie je podporiť zdravý spôsob stravovania, formovať a utužovať triedne kolektívy a poukázať na to, že v študentoch našej školy je ukryté aj estetické cítenie.

Prešov 14. októbra 2014

Mgr. Lucia Liptáková