Námestie mieru 2, 080 01 Prešov, IČO: 37870475
  • Anglická verzia
  • Nemecká verzia
  • Francúzska verzia
  • Poľska verzia
  • Ruská verzia
  • Maďarská verzia
  • Ukrajinská verzia
  • Rusínska verzia
Textová verziaMapaTlačiť Odoslať RSS logo stránky youtubelogo portálu Twitterlogo portálu Facebook

 

 
Späť

SPŠE, Prešov v novom šate

17.09.2014

Otvorenie nového školského roka na SPŠE v Prešove

V piatok, 27. júna, sa zatvorili na dva mesiace brány väčšiny základných a stredných škôl. Melódia zvončeka, hlas zo školského rozhlasu, ruch na chodbách školy a vravu žiakov nahradilo ticho.

V budove Strednej priemyselnej školy elektrotechnickej v Prešove práve v tomto čase prázdnin a oddychu bolo veľmi rušno. Z roka na rok prichádza do prešovskej SPŠE čoraz viac študentov a tým sa rozrastá aj kolektív pedagógov, ktorí sa snažia zabezpečiť ich výchovno-vzdelávací proces v čo najlepších podmienkach. A tak sa pred príchodom nového školského roka 2014/2015 škola obliekla do nového šatu. Počas týchto dvoch letných mesiacov sa v škole uskutočnila rekonštrukcia jednotlivých priestorov. Na chodbách prebehla výmena starej podlahy za novú keramickú dlažbu, vymaľovali sa steny chodieb, toalety a steny v jednotlivých triedach, prerábali sa niektoré odborné učebne, nábytkom a plávajúcou podlahou sa vynovili niektoré kabinety a staré stoly učiteľov v zborovni sa nahradili za nové.

V utorok, 2. septembra, sa slávnostným privítaním a prestrihnutím pásky opäť otvorili brány našej školy, ktorá sa odela do nového šatu a v svojich priestoroch privítala 672 študentov a 62 pedagogických zamestnancov. Veríme, že vynovené prostredie školy bude pozitívne vplývať na nás všetkých.

***

Mgr. Ivana Kurtyová

Fotogaléria:

 

Kontakty

Prešovský samosprávny kraj
Oddelenie komunikácie a propagácie
Námestie mieru 2 
080 01 Prešov

E-mail: hovorca@vucpo.sk

Mgr. Jeleňová Daša

hovorkyňa PSK

Tel.: 051 / 7081 135, GSM: 0904 832 004

dasa.jelenova@vucpo.sk  
Kancelária: 224, II. posch. 

    

Rýchle odkazy

Užitočné odkazy

 

 

 

 

 

 

 

Publikované: 17.09.2014 / Aktualizované: 17.09.2014 HoreTlačiť