Prehliadka cvičných firiem SOŠ vo Vranove

15.04.2013

Prehliadka cvičných firiem vo Vranove

V priestoroch Strednej odbornej školy (SOŠ) na Ulici A. Dubčeka sa 5. apríla uskutočnila prehliadka cvičných firiem pôsobiacich na tejto škole. Jej súčasťou bol tiež kontraktačný deň cvičných firiem.

Prehliadky sa zúčastnili štyri cvičné firmy: Bio Live, s.r.o., EuroHASS, s.r.o., Gazela, s.r.o. a RUBY, ktoré majú rôzne zameranie. Firmy sa zaoberajú predajom biopotravín a hasiacej techniky, ponúkajú cateringové a kozmetické služby.

Žiaci cvičných firiem dostali príležitosť prezentovať svoju prácu, nadväzovať obchodné kontakty, komunikovať so zákazníkmi, realizovať svoje obchody a zároveň si overili svoje podnikateľské schopnosti.

Prehliadku navštívili žiaci zo všetkých tried a odborov našej školy. Tak mohli vidieť svojich spolužiakov pri získavaní praktických zručností z jednotlivých oblastí podnikania.

Vranov nad Topľou 12. apríla 2013

Ing. Anna Sciranková