Krídla túžby 2013

11.07.2013

3. ročník regionálnej súťaže v sociálnych službách

Centrum sociálnych služieb v Osadnom sa 3. júla zhostilo úlohy organizátora 3. ročníka regionálnej súťaže v sociálnych službách s názvom Krídla túžby 2013.

Súťažnej prehliadky sa zúčastnilo deväť zariadení sociálnych služieb Prešovského samosprávneho kraja. Na úvod programu vystúpil Jakub Petraník, finalista druhej série SuperStar, ktorý sa svojím vystúpením postaral o skvelú zábavu. V hlavnej časti súťažnej prehliadky sa postupne prezentovalo všetkých deväť zariadení sociálnych služieb. Skvelé a obdivuhodné výkony prijímateľov týchto zariadení roztlieskali všetky ruky prítomných divákov. Porota, ktorá vo výbere víťazného zariadenia nemala ľahkú úlohu, rozhodla, že na októbrovej krajskej prehliadke Krídla túžby 2013 v Divadle J. Záborského v Prešove bude reprezentovať domáce zariadenie, teda Centrum sociálnych služieb (CSS) v Osadnom, ktoré sa divákom i porote predstavilo s modernou rozprávkou Červená čiapočka. Druhé miesto obsadilo CSS Dúbrava so scénkou Na priadkach a tretie miesto patrilo CSS Ametyst Tovarné s country tanečným vystúpením. Záver vydareného podujatia patril zábave, o ktorú sa postarali požiarnici z Papína penovou show a hudobná skupina Moon z Medzilaboriec, ktorá všetkých roztancovala až do neskorších popoludňajších hodín.

Osadné 10. júla 2013

PaedDr. PhDr. Ján Šrenkel