SOŠ Dubčeka na návšteve v Dánsku

11.04.2012

Vranovčania na dánskej ambasáde

V októbri 2011 sa Deň otvorených dverí na Strednej odbornej škole (SOŠ), Alexandra Dubčeka vo Vranove na Topľou líšil od tých predchádzajúcich. SOŠ poctila svojou návštevou veľvyslankyňa Dánskeho kráľovstva na Slovensku, pani Anita Hugau.

Aj tohtoročný apríl sa začal niečím výnimočným: Riaditeľ SOŠ na Ulici Alexandra Dubčeka Ľubomír Tóth a členovia vedenia, spolu s p. Trebuňákovou, zastupujúcou agentúru TA-DE-S, 3. apríla navštívili výsostnú pôdu Dánskeho kráľovstva na území Slovenska, ambasádu Dánskeho kráľovstva v Bratislave. Cieľom bolo nielen poďakovať Jej excelencii za návštevu vo Vranove nad Topľou, ale aj prerokovať možnosti spolupráce v propagácii ďalších odborov a aktivít SOŠ v Dánsku.

Návšteva prebehla v predsviatočnom období, pred sviatkami jari a študenti sa mohli prezentovať svojimi výrobkami súvisiacimi s tradíciami viazanými k tomuto sviatku. Pani Anita Hugau bola milo prekvapená a nadšená tradičným veľkonočným baránkom, kraslicami aj sériou fotografií pripomínajúcou jej návštevu na našej škole.

Vranov nad Topľou 11. apríla 2012

Ing. Ľudmila Vagaská
zástupkyňa riaditeľa školy pre praktické vyučovanie

Fotogaléria:

Publikované: 11.04.2012 / Aktualizované: 11.04.2012 HoreTlačiť