ŠAVT – školenie animátorov v turizme

26.11.2012

Animátorský kurz v HA v Kežmarku

V polovici novembra sa v priestoroch Hotelovej akadémie Otta Brucknera v Kežmarku uskutočnil kurz ŠAVT – školenie animátorov v turizme, ktorý organizovala spoločnosť PRO – STAFF.

Jeho cieľom bolo priblížiť účastníkom v teoretickej, ale najmä praktickej rovine animačnú činnosť a prácu animátora..

Žiaci absolvovali cyklus prednášok a vývoji animačnej činnosti, vlastnostiach animátora, pozitívach aj negatívach jeho práce, o efektívnej komunikácii, neverbálnych prejavoch, o zvládaní stresu, či empatii a asertivite. Účastníci si vyskúšali tanečné choreografie, krátky prejav v cudzom jazyku, navzájom si prejavili spätnú väzbu, vyskúšali si detskú, či večernú animáciu.

Vďaka absolvovaniu animačného kurzu získali žiaci certifikát, ktorý im, ak preto aj sami niečo urobia, otvorí dvere do sveta animácie, zábavy, do sveta iných kultúr, tradícií, kde spoznajú nielen nových ľudí a nové destinácie, ale aj samých seba.

Kežmarok 26. novembra 2012

(ha)