Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu

05.10.2011

Súťaž pre študentov "Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu"

Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR, sekcia koordinácie fondov EÚ, v spolupráci so Zastúpením Európskej Komisie v SR/Representation of the European Commission in Slovakia, vyhlasuje súťaž s názvom „Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu“. Súťaž je určená študentom stredných a vysokých škôl, a svojím obsahom je zameraná na už uskutočnenú pomoc z prostriedkov EÚ.

Táto súťaž bude prebiehať od 3. októbra do 30. októbra 2011.

Súťaž je rozdelená do dvoch kategórií a to kategória ESEJ a kategória VIDEO SPOT.

Kategória ESEJ

Súťaže sa môžu zúčastniť všetci študenti stredných škôl zo Slovenskej republiky. Táto kategória súťaže je založená na individuálnom textovom spracovaní formou eseje s cieľom zviditeľnenia finančnej pomoci zo štrukturálnych fondov EÚ v regiónoch.

• Počet prihlásených prác od jedného autora je limitovaný na jednu originálnu esej a počet prác za školu je limitovaný jednou esejou.
  • Rozsah zasielaných prác: Jedna esej by mala byť v maximálnom rozsahu 5 strán formátu A4napísaná čitateľne v PC. Viac informácií je uvedených v štatúte súťaže, ktorý je umiestnený na stránke http://www.nsrr.sk/.
  • Práce spolu s prihlasovacím formulárom môžu školy posielať do 30. októbra 2011 na poštovú adresu:

Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR
sekcia koordinácie fondov EÚ
oddelenie informovanosti a publicity
Nám. Slobody 6
P. O. BOX 100
810 05 Bratislava 15
.

• Obálku je potrebné označiť heslom: Neotvárať - Súťaž - Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu - Kategória ESEJ.

Kategória VIDEO SPOT

Súťaže sa môžu zúčastniť študenti všetkých vysokých škôl zo Slovenskej republiky. Táto kategória súťaže je zameraná na individuálnom audiovizuálnom spracovaní a originálnom zviditeľnení finančnej pomoci zo štrukturálnych fondov EÚ v regiónoch.

• Počet prihlásených prác od jedného autora je limitovaný na jeden originálny audiovizuálny spot alebo sériu spotov s jednotnou témou.
  • Rozsah zasielaných prác: maximálne 60 sekúnd, alebo séria troch spotov.
  • Povolené formáty: Mini – DVDVCam - BetaCam
  • Okrem toho bude nevyhnutné zaslať 2 kópie Master vo formáte DVD. Zároveň organizátor vyžaduje, aby k videu bola priložená verzia reklamného videa pre internet, ktorá môže byť realizovaná v jednom z nasledujúcich formátov: Macromedia Flash, Real Video, Windows Media Video , AVIDIVX.
  • Viac informácií je uvedených v štatúte súťaže, ktorý je umiestnený na stránke http://www.nsrr.sk/.
  • Príspevky spolu s prihlasovacím formulárom môžu študenti vysokých škôl posielať do 30. októbra 2011 na poštovú adresu:

Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR
sekcia koordinácie fondov EÚ
oddelenie informovanosti a publicity
Nám. Slobody 6
P. O. BOX 100
810 05 Bratislava 15

• Obálku je potrebné označiť heslom: Neotvárať - Súťaž – Ako pomohli eurofondy môjmu regiónu - Kategória VIDEO SPOT

Výsledky súťaže budú zverejnené na internetovej stránke http://www.nsrr.sk/ najneskôr 8. decembra 2011.

Publikované: 05.10.2011 / Aktualizované: 05.10.2011 HoreTlačiť