Lokálny koncert Krídla túžby 2019 v Sabinove

Postupujúcimi sú CSS Kežmarok a DSS Jána z Boha Spišské Podhradie

Sociálne služby

V stredu 4. septembra 2019 sa v Sabinove pod záštitou predsedu PSK Milana Majerského konal lokálny koncert  Krídla túžby 2019.

Druhá časť  9. ročníka  regionálneho  koncertu Krídla túžby 2019 bola  určená pre sociálne zariadenia zo severozápadnej časti Prešovského samosprávneho kraja z okresu Poprad, Kežmarok, Levoča, Stará Ľubovňa, Sabinov a Prešov. Zúčastnilo sa ho 11 verejných a 5 neverejných poskytovateľov sociálnych služieb. Garantom podujatia bol Domov sociálnych služieb v Sabinove.

V priestrannom areáli DSS v Sabinove bol pre 530 zúčastnených predstavený rozmanitý kultúrny program  jednotlivých prihlásených sociálnych zariadení. Zámerom koncertu bola prezentácia tvorivosti prijímateľov sociálnych služieb, zviditeľniť ich život a pokračovať v tradícií stretávania sa jednotlivých poskytovateľov sociálnych služieb.

Postupujúcimi na lokálnej prehliadke v Sabinove, ktorí vystúpia na októbrovom slávnostnom odovzdávaní ocenení Krídla túžby 2019 v Divadle Jonáša Záborského, v Prešove sú:

1. Centrum sociálnych služieb Kežmarok so svojím „Srdiečkovým tancom“ – vyjadrením lásky k rodine, priateľom a blízkym
  2. Domov sociálnych služieb sv. Jána z Boha Spišské Podhradie so svojou „ Trich - trach polkou“ hudobno-dramatickou kompozíciou

Ďalší prizvanými do divadla sú:

1. Humanitár, n.o.  Levoča s programom „Vnímame lásku“  spev
  2. Domov sv. Dominika v Petrovanoch s programom  „ V Petrovanoch“ hudobno-recitačné pásmo

Srdečne blahoželáme.

Odbor sociálnych vecí a rodiny

Sekretariát: 051 / 70 81 602

E-mail: socialny@psk.sk