„Moja dedina, ako ju vidím ja...“ 2019

Súťaž v kreslení pre deti

Kultúra

Spolok pre obnovu dediny, obec Miklušovce a Prešovský samosprávny kraj vyhlasujú 5. ročník súťaže v kreslení a maľovaní detí „Moja dedina, ako ju vidím ja...“ 2019.

Cieľom súťaže je dať deťom priestor výtvarne stvárniť miesta kde vyrastajú, kde sa chodia hrávať, aby svojimi kresbami poukázali, prečo je život na dedine zaujímavý, či aké sú ich tajné zákutia, kam ich kroky vedú na prechádzkach so svojimi rodičmi, starými rodičmi a kamarátmi.

Súťažné kategórie

1. deti materských škôl /3-6 rokov/
  2. deti zo základných škôl a ZUŠ /6-9 rokov/
  3. deti zo základných škôl a ZUŠ /10-15 rokov/

Termín súťaže

15. marec 2019 – 30. jún 2019

Adresa zasielania výtvarných prác

Výtvarná súťaž SPOD, Mgr. Mária Čuchtová, Miklušovce 27, 082 44 pošta Klenov

Poznámka: na zadnú stranu výkresu /veľkosť A₄ alebo A³/ nezabudnite uviesť:  dátum, názov dediny, meno dieťaťa, vek,  adresu,  meno zákonného zástupcu a telefonický kontakt. /technika – ľubovoľná /Obálku označte heslom:  SPOD – „Moja dedina, ako ju vidím ja....“

Hodnotenie a ocenenie prác

Zo všetkých doručených prác vyberie odborná porota tri najkrajšie práce v každej kategórii, ktoré budú ocenené. Termín a výsledky súťaže budú oceneným autorom včas oznámené. Výkresy sa nevracajú späť (iba v prípade osobného vyžiadania pri oceňovaní za účelom použitia k skúškam na SUŠ) a môžu byť použité na propagáciu SPOD.

Mária Čuchtová

T. č.: 0911266762, email: marika.cuchtova@gmail.com

Odbor kultúry

Sekretariát: 051 / 70 81 752