Žiaci žiakom - OKÚSŠKOLU

Energia z prírody - pokračovanie projektu na SŠ Ľ. Podjavorinskej v Prešove

Školstvo

Pokračovaním projektu „Energia z prírody“, na Spojenej škole Ľ. Podjavorinskej v Prešove je aj spolupráca medzi jednotlivými školami. Projekt bol realizovaný s podporou Nadácie SPP. Podporené boli projekty s inovatívnymi aktivitami, rozvíjajúcimi vzdelávanie a rozvoj v oblasti ochrany prírody a  výchovno-vzdelávacie aktivity.

Zdokonaľovanie životných zručností  kriticky myslieť a komunikovať svoje potreby. Zážitkové vzdelávanie, používanie informačných technológií, zdokonaľovanie komunikačných zručností v krúžkoch realizovaných mimo vyučovacieho procesu... ...toto všetko si študenti SOŠ vyskúšajú na vlastnej koži. Vžijú sa do role učiteľa a budú vzdelávať mladších žiakov zo ZŠ, ktorí prídu okúsiť nové formy vzdelávania k nám.

Od nového kalendárneho roka 2019  ponúkame pre ZŠ  vyučovacie hodiny formou „ŽIACI ŽIAKOM - OKÚSŠKOLU“.

Príďte nás navštíviť. Tešíme sa na Vás.

Mgr. Slávka Vaníková
Spojená škola Ľudmily Podjavorinskej, Prešov