Prešovskí učitelia najlepší vo volejbale

Volejbalový turnaj o Pohár predsedu

Školstvo

V konkurencii 10 družstiev zvíťazil tím Prešov. Na druhom mieste skončili Zamestnanci Úradu PSK, na tretej priečke sa umiestnilo spoločné družstvo Stará Ľubovňa – Sabinov.

Stredoškolskí učitelia a zamestnanci Úradu PSK sa stretli 29. októbra na Volejbalovom turnaji pedagogických zamestnancov o Pohár predsedu PSK. V Športovej hale Hotelovej akadémie na Baštovej ulici v Prešove súťažilo celkovo 10 družstiev zo všetkých okresov samosprávy – Kežmarok a Levoča, Medzilaborce a Snina, Sabinov a Stará Ľubovňa, Stropkov a Svidník, Vranov nad Topľou, Poprad, Prešov, Bardejov, Humenné a výber zamestnancov Úradu PSK.

Družstvo zamestnancov Úradu reprezentoval Ján Hirčko, Peter Lupták, Štefan Pavlík, Miroslav Vaško, Dárius Holík, Jozef Šimko, Lucia Luptáková, Katarína Imrichová, Edita Petrová, Zuzana Vaňová a predseda PSK Milan Majerský.

Vo veľkej konkurencii nakoniec zvíťazil tím Prešov. Na druhom mieste skončili Zamestnanci Úradu PSK, na tretej priečke sa umiestnilo spoločné družstvo Stará Ľubovňa – Sabinov. Najlepšími hráčmi turnaja sa stal Tomáš Mačička z družstva Prešov a Ladislava Hricaková z družstva Humenné.

Organizátorom podujatia bol Odbor školstva, mládeže, telesnej výchovy a športu Úradu PSK.

E-mail: hovorca(at)vucpo.sk

dasa.jelenova(at)vucpo.sk