Seminár Smart región východné Slovensko

Financie a ekonomika

Východoslovenská investičná agentúra (VIA), Košický samosprávny kraj a Prešovský samosprávny kraj Vás pozývajú na v poradí tretí z cyklu seminárov, na tému Smart región východné Slovensko (SRVS), ktorý sa bude konať 9.2.2018 v Prešove.

Seminár bude zameraný na informácie o financovaní projektov Smart city (SC) a Smart region (SR) z prostriedkov európskej únie (EU) ale aj národných zdrojov. Odprezentovaná bude nie len teoretická časť možností financovania, ale aj konkrétne príklady z miest a regiónov, ktoré si úspešne zabezpečili financovanie a realizovali projekty v oblasti SC a SR.

Termín konania: 9. február 2018

Miesto konania: Prešovská univerzita - Fakulta Manažmentu, Aula č. 120, Konštantínova 16, Prešov

Viac informácií, podrobný program seminára a prihlášku nájdete na: www.agentruavia.sk

Smart region Východné Slovensko - 9.2.2018 Financie a ekonomika