Súťaž „Inovatívny čin roka 2010“

Ministerstvo hospodárstva SR 26. januára 2011 vyhlásilo štvrtý ročník súťaže o Cenu ministra hospodárstva „Inovatívny čin roka 2010“.

Súťaž je organizovaná v štyroch kategóriách:

1. Výrobková inovácia,
    2. Technologická inovácia,
    3. Inovácia služby (netechnologický proces),
    4. Medzinárodná kooperácia.

Vyhlasovateľ súťaže Ministerstvo hospodárstva SR poverilo organizáciou súťaže Slovenskú inovačnú a energetickú agentúru.

Do súťaže sa môže zapojiť každá  právnická osoba so sídlom na území Slovenskej republiky a fyzická osoba s bydliskom na území Slovenskej republiky so svojím výrobkom, technológiou alebo službou, ktorých inovačný proces bol dokončený v roku 2010, zaslaním vyplnenej prihlášky na adresu organizátora súťaže v termíne do 15. apríla 2011.

V prípade, že inovácia výrobku, technológie, alebo služby vznikla výsledkom medzinárodnej spolupráce medzi slovenským a zahraničným subjektom, súťažiaci prihlási súťažný návrh do kategórie "Medzinárodná kooperácia".

Podrobnejšie informácie o súťaži „Inovatívny čin roka 2010“ sú uverejnené na internetovej stránke vyhlasovateľa  www.mhsr.sk v sekcii Inovácie a na stránke organizátora súťaže www.siea.sk.

Zdroj: Ministerstvo hospodárstva SR

Publikované: 19.02.2009 / Aktualizované: 26.06.2017 HoreTlačiť