Späť
10 NAJ - vyhodnotenie 1. a 2. kola
Zo 62 prihlásených prezentácií vybrala porota do semifinále (1. kola) 22 najlepších prezentácií, ktoré boli uverejnené na webovej stránke PSK a súťažili o hlasy občanov.
Zoznam prezentácií 1. kola:
- Ďurišková Dominika - Kľučár Marek - Krištán Lukáš (Gymnázium Vranov nad Topľou)
- Galajdová Katarína - Pokrievková Zuzana (Gymnázium J. A. Raymana Prešov)
- Harčarík Tomáš (SOŠ technická Stará Ľubovňa)
- Čabala Juraj - Fečo Rudolf - Jacko Vladimír - Ščešnák Vojtech (Gymnázium J. A. Raymana Prešov)
- Štefánik Matej (Gymnázium Stropkov)
- Pavelčáková Romana (SŠ Svidník)
- Šimko Ján - Verešpej Peter (Gymnázium J. A. Raymana Prešov)
- Džuganová Barbora (Gymnázium J. A. Raymana Prešov)
- Karafová Zuzana - Regeciová Ľubomíra (Gymnázium Lipany)
- Raslavská Mária - Hudáková Anna (Gymnázium Lipany)
- Ďumbalová Martina (OA Poprad)
- Onderková Adela (Pedagogická a sociálna akadémia Prešov)
- Sekerák Tomáš (Gymnázium Lipany)
- Kvarteková Marianna - Mizeráková Lucia (Gymnázium Lipany)
- Choborová Tatiana - Matfiaková Terézia (SOŠ Podnikania Prešov)
- Vajdová Natália (Gymnázium Medzilaborce)
- Herichová Anna - Sisková Katarína - Fudalyová Beata - Madejová Lenka (SPŠ Levoča)
- Jaščur Miroslav - Šarišský Peter (Gymnázium Lipany)
- Švec Marek - Ždiľa Peter (SPŠ Bardejov)
- Kotuľáková Jana (OA Vranov nad Topľou)
- Ducková Anna a spol. (Pedagogická a sociálna akadémia Prešov)
- Blažinská Martina (OA Poprad)
Z uvedených prezentácií postúpili do 2. kola nasledujúce prezentácie:
- Kvarteková Marianna - Mizeráková Lucia (Gymnázium Lipany)
- Ďurišková Dominika - Kľučár Marek - Krištán Lukáš (Gymnázium Vranov nad Topľou)
- Galajdová Katarína - Pokrievková Zuzana (Gymnázium J. A. Raymana Prešov)
- Choborová Tatiana - Matfiaková Terézia (SOŠ Podnikania Prešov)
- Džuganová Barbora (Gymnázium J. A. Raymana Prešov)
- Vajdová Natália (Gymnázium Medzilaborce)
- Šimko Ján - Verešpej Peter (Gymnázium J. A. Raymana Prešov)
- Pavelčáková Romana (SŠ Svidník)
- Čabala Juraj - Fečo Rudolf - Jacko Vladimír - Ščešnák Vojtech (Gymnázium J. A. Raymana Prešov)
- Harčarík Tomáš (SOŠ technická Stará Ľubovňa)
- Onderková Adela (Pedagogická a sociálna akadémia Prešov)
O víťazných prezentáciách rozhodli občania svojimi hlasmi takto:
- D. Ďurišková, M. Kľučár, L. Krištán (Gymnázium Vranov nad Topľou) – 23 838 hlasov
- K. Galajdová, Z. Pokrievková (Gymnázium J. A. Raymana Prešov) – 18 238 hlasov
- M. Kvarteková, L. Mizeráková (Gymnázium Lipany) – 13 316 hlasov
- R. Pavelčáková (SŠ Svidník) - 3 780 hlasov
- T. Harčarík (SOŠ Technická Stará Ľubovňa) – 3 741 hlasov
- A. Onderková (PASA Prešov) - 3 163 hlasov
- J. Čabala, R. Fečo, V. Jacko, V. Ščešnák (Gymnázium J. A. Raymana Prešov) - 3 079 hlasov
- T. Choborová, T. Matfiaková (SOŠ Podnikania Prešov) – 3 002 hlasov
- N. Vajdová (Gymnázium Medzilaborce) – 2 922 hlasov
- J. Šimko, P. Verešpej (Gymnázium J. A. Raymana Prešov) – 2 736 hlasov
- B. Džuganová (Gymnázium J. A. Raymana Prešov) – 2 678 hlasov
Poznámka: Ocenenia získavajú prezentácie umiestnené na 1. - 5. mieste.