Stretnutia so zástupcom PSK - rezervácia

Elektronické objednávanie sa na stretnutie so zástupcom VÚC

Využitie širšieho spektra možností na stretnutie so zástupcami PSK. Možnosť elektronicky požiadať o rezerváciu stretnutia.

Popis služby

Služba umožňuje občanovi možnosť požiadať o rezerváciu termínu na stretnutie so zástupcami Prešovského samosprávneho kraja.

Lehota vybavenia služby

Zákonná lehota na vybavenie služby je 30 dní.

Správne poplatky

Táto služba nie je spoplatnená.

Doplňujúce informácie

Ďalšie informácie o danej službe je možné získať prostredníctvom -  webovej stránky Úradu PSK, telefonicky, mailom na uvedených kontaktoch, elektronickým podaním pomocou elektronického formulára, poštou či osobne na adrese: Úrad Prešovského samosprávneho kraja, Odbor organizačný, Námestie mieru 2, 080 01 Prešov.

Podanie

Požiadať o rezerváciu termínu na stretnutie je možné klasickým spôsobom - prostredníctvom pošty, e-mailu alebo osobne na uvedených kontaktoch  alebo  elektronicky - elektronickým podaním pomocou elektronického formulára.

Podanie možno podať  elektronicky priamo z portálu PSK vyplnením elektronického formulára - Žiadosť o objednanie sa na stretnutie so zástupcami samosprávneho kraja.

Odbor

Odbor organizačný

PhDr. Gabriela Petrová, PhD.
gabriela.petrova(at)vucpo.sk

Web

Podania

Životné situácie

• Demokracia
Tlačiť Nápoveda Odoberať zmeny Odoslať
Hodnotenie: 0/5
Hlasovalo: 0
Hodnotenie

Odporúčané stránky

Ospravedlňujeme sa, ale nastala chyba pri vykonávaní komponenty last visited pages. Prosím, skúste to neskôr.

Úrad PSK
080 01 Prešov