Druhé veľkokapacitné očkovanie v PSK

Očkovacie centrum v Prešove a v Humennom - 6. 3. 2021 a 7. 3. 2021

Hľadáme očkovacie tímy

Očkovacie centrum

Prešovský samosprávny kraj je poverený MZ SR zriadiť veľkokapacitné očkovacie centrá na území kraja. V prvej fáze zriadil veľkokapacitné očkovacie centrum krajskom meste v Prešove, v druhej fáze bude zriaďovať veľkokapacitné centrá v okresných mestách Humenné a Poprad, následne v Bardejove a Starej Ľubovni.

Najbližšie veľkokapacitné očkovanie bude prebiehať dňa 6.3.2021 a 7.3.2021 v Prešove a v okresnom meste Humenné.

V tejto súvislosti Vám ponúkame možnosť zapojiť sa ako poskytovateľ zdravotnej starostlivosti do procesu očkovania a prispieť tak k návratu občanov Prešovského samosprávneho kraja do normálneho života prostredníctvom podania vakcíny.

V Prešove bude očkovanie vo veľkokapacitnom očkovacom centre zabezpečovať deväť tímov v zložení lekár a zdravotná sestra, v Humennom päť očkovacích tímov v zložení lekár a zdravotná sestra.

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formulára uvedeného nižšie:

Termín prihlásenia: do 3. 3. 2021 do 15.00 hod.

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte mailom: jozef.tekac@vucpo.sk alebo zuzana.sabolova@vucpo.sk .

Plagát k očkovaniu

Publikované: 02.03.2021 / Aktualizované: 23.03.2021 HoreTlačiť